Alternative flash content

Requirements

Get Adobe Flash player

button sportowe

siatka plywanieplazowa nozna kosz judo  bieg

UKS„Piątka” w półfinałowym turnieju Kinder+Sport

W dniu 09.04.2016 r. w Grudziądzu zawodnicy UKS„Piątka” uczestniczyli w półfinałowym turnieju Kinder+Sport mini piłki siatkowej chłopców klas V województwa kujawsko-pomorskiego. W zawodach uczestniczyło 20 zespołów z naszego regionu. Nasz klub reprezentowała drużyna w składzie - Jakub Zaborowski, Szymon Gallus , Szymon Kwiatkowski, Jakub Serewis, trener- P. Serewis. Mimo dwóch wygranych meczów i dwóch porażek nie udało się chłopakom awansować do ścisłego finału

 

UKS

 

Trzecie miejsce w Ekonomiku

foto001Szkolna drużyna siatkarek plażowych wzięła udział w turnieju organizowanym o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych, zajmując tam trzecie miejsce. Naszą szkołę reprezentowały : Julia Kozłowska, Izabela Nesterowicz, Oliwia Kwiatkowska i Karina Rakowska. W turnieju zwyciężyła ekipa Gimnazjum nr 1 przed Gimnazjum nr 4. Czwarte miejsce przypadło Zespołowi Szkół Katolickich. Warto dodać, że kilka dni temu odbyły się klubowe Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej i nasza uczennica Julia Kozłowska w parze z Oliwią Szuman ( G1 ) reprezentujące WTS Włocławek, wywalczyły złoty medal. Dziewczynom gratulujemy i trzymamy kciuki za ich udział w półfinałach Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 3-5 lipca. Również druga nasza uczennica Iza Nesterowicz grająca w parze z Patrycją Filipiak ( G12 ) bardzo dobrze zaprezentowały się podczas tych zawodów i w stawce 23 drużyn sklasyfikowane zostały na 5-6 miejscu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciel wychowania fizycznego Magdalena Szymańska

Czytaj więcej...

Mecz rodzice vs uczniowie

PULPIT02

Więcej artykułów…

  1. Test wiedzy o sporcie

belka

baner szesciolatki

belka

KPPEbelka

Wydarzenia i Święta

Sierpień 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

  bip cert nw
img502

img503

rzecznik ucznia


 

 

moodle zsi


q4     logo promocje         logo CEO   logoKur     logoOKEprze

logo cyfrowa szkola     zippi png     LOGO STRAZNICY USMIECHUx150     macmilan     wf z klasa tlo     unicef small logo