Alternative flash content

Requirements

Get Adobe Flash player

Pasowanie Uczniów klas I gimnazjum

IMG 5492W dniu 5 listopada 2015r. w naszej szkole odbyła się Uroczystość Pasowania Uczniów Klas I Gimnazjum. Z tej okazji Samorząd Uczniowski gimnazjum przygotował występ artystyczny pt. „Witajcie w naszej bajce…” Inspiracją do przygotowania bajkowego scenariusza był dla naszych gimnazjalistów Ogólnopolski Dzień Postaci z Bajek, który przypadał właśnie w dniu pasowania. Gimnazjaliści klas trzecich w bajkowym stylu zaprezentowali swoim młodszym kolegom – pierwszoklasistom, nasze gimnazjum. W drugiej części uroczystości nauczyciele p.A.Maček i p.A.Lebiedziński zaprezentowali sylwetki wszystkich uczniów klas I gimnazjum. Po prezentacji uczniowie klas I złożyli uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor – Dorota Grzybowska wręczyła wszystkim Akty Pasowania na Ucznia Gimnazjum.

Dyrekcja szkoły serdecznie dziękuję wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy Uroczystość Pasowania przygotowali.

A w przygotowaniu uroczystości udział wzięli uczniowie: Julia Świerczyńska IIID; Gabriela Kwarcińska IIIB; Szymon Kozłowski IIID; Kacper Byszewski IIIB; Weronika Stelmasik IIID; Wiktoria Musialik IIIA; Natalia Drzewiecka IIIA; Kamil Wałęza IIIA oraz nauczyciele: p.Anna Maček, p.Artur Lebiedziński, p.Monika Podlewska, p.Karolina Nowacka; p.Marta Banasiak, p.Daniel Majewski, p.Wojtek Hamkało.

Wszystkim uczniom klas I gimnazjum życzymy wszystkiego najlepszego, sukcesów, rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań, wysokich wyników w nauce oraz samych miłych chwil spędzonych w murach naszej szkoły. Dyrekcja Zespołu Szkół Integracyjnych nr 1 i Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 5 Integracyjnego składa specjalne podziękowania dla Pani Urszuli Gapińskiej, za przekazanie przez Pracownię Sukien Ślubnych „Ursulle” na rzecz szkoły i na potrzeby występów artystycznych przepięknej sukni ślubnej, w której podczas Uroczystości Pasowania wystąpiła Pani A.Maček, odgrywająca w przygotowanym przedstawieniu Starszą Damę Dworu. Serdecznie dziękujemy również Pani Krystynie Maciejewskiej za pomoc w zorganizowaniu strojów balowych dla uczennic - Julii Świerczyńskiej oraz Gabrysi Kwarcińskiej, odgrywających rolę Dam Dworu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Uroczystości Pasowania Uczniów Klas I Gimnazjum.

Część 1

Część 2

belka

baner szesciolatki

belka

KPPEbelka

Wydarzenia i Święta

Lipiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

  bip cert nw
img502

img503

rzecznik ucznia


 

 

moodle zsi


q4     logo promocje         logo CEO   logoKur     logoOKEprze

logo cyfrowa szkola     zippi png     LOGO STRAZNICY USMIECHUx150     macmilan     wf z klasa tlo     unicef small logo