Alternative flash content

Requirements

Get Adobe Flash player

button sportowe

siatka plywanieplazowa nozna kosz judo  bieg

UKS„Piątka” w półfinałowym turnieju Kinder+Sport

W dniu 09.04.2016 r. w Grudziądzu zawodnicy UKS„Piątka” uczestniczyli w półfinałowym turnieju Kinder+Sport mini piłki siatkowej chłopców klas V województwa kujawsko-pomorskiego. W zawodach uczestniczyło 20 zespołów z naszego regionu. Nasz klub reprezentowała drużyna w składzie - Jakub Zaborowski, Szymon Gallus , Szymon Kwiatkowski, Jakub Serewis, trener- P. Serewis. Mimo dwóch wygranych meczów i dwóch porażek nie udało się chłopakom awansować do ścisłego finału

 

UKS

 

Trzecie miejsce w Ekonomiku

foto001Szkolna drużyna siatkarek plażowych wzięła udział w turnieju organizowanym o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych, zajmując tam trzecie miejsce. Naszą szkołę reprezentowały : Julia Kozłowska, Izabela Nesterowicz, Oliwia Kwiatkowska i Karina Rakowska. W turnieju zwyciężyła ekipa Gimnazjum nr 1 przed Gimnazjum nr 4. Czwarte miejsce przypadło Zespołowi Szkół Katolickich. Warto dodać, że kilka dni temu odbyły się klubowe Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej i nasza uczennica Julia Kozłowska w parze z Oliwią Szuman ( G1 ) reprezentujące WTS Włocławek, wywalczyły złoty medal. Dziewczynom gratulujemy i trzymamy kciuki za ich udział w półfinałach Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 3-5 lipca. Również druga nasza uczennica Iza Nesterowicz grająca w parze z Patrycją Filipiak ( G12 ) bardzo dobrze zaprezentowały się podczas tych zawodów i w stawce 23 drużyn sklasyfikowane zostały na 5-6 miejscu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciel wychowania fizycznego Magdalena Szymańska

Czytaj więcej...

Mecz rodzice vs uczniowie

PULPIT02

Test wiedzy o sporcie

Uczniowie klas IV - VI Szkoły Podstawowej

test

- Test przeprowadzony będzie na stołówce szkolnej 4 listopada o godz. 11:35 (lekcja wychowawcza).

- Każda klasa ma prawo wystawienia 3 osobowej reprezentacji.

- Wygrane zespoły otrzymają nagrody rzeczowe.

Organizator: P. Serewis

Szkolny Turniej Piłki Nożnej - wyniki

W dniu 11.10.14 na boisku „Orlik" przy ZSI nr 1 odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej. W zawodach uczestniczyło 7 drużyn, łącznie około 65 zawodników i zawodniczek ze szkoły podstawowej. Rozgrywki w sobotni poranek skupiły wielu kibiców w tym duże grono rodziców, trzymających kciuki za swoje „pociechy". Królem strzelców turnieju został uczeń klasy VI d Sebastian Szewczyk, który strzelił aż 12 bramek.
Zawody przeprowadził: Paweł Serewis
Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce: klasa VIb
2 miejsce: klasa VId
3 miejsce: klasa Va
4 miejsce: klasa Vc
Na dalszych miejscach uplasowały się: klasa VI a, klasa VIc oraz klasa Vb
Gratulujemy!

turniej pilki

belka

baner szesciolatki

belka

KPPEbelka

Wydarzenia i Święta

Grudzień 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

  bip cert nw
img502

img503

rzecznik ucznia


 

 

moodle zsi


q4     logo promocje         logo CEO   logoKur     logoOKEprze

logo cyfrowa szkola     zippi png     LOGO STRAZNICY USMIECHUx150     macmilan     wf z klasa tlo     unicef small logo