Alternative flash content

Requirements

Get Adobe Flash player

button konie

Przedszkolaki z PP32 "Jaś i Małgosia" na zajęciach hipoterapii

DSC 5658"Dzień dziecka, dzień konia, dzień wolontariusza". Oprowadzki dla przedszkolaków, potem kąpiele koni, sprzętu - pieczołowicie wyprany sprzęt zakupiony w ramach grantu od Fundacji "Anwil dla Włocławka", przy okazji dużo zabawy, śmiechu, chlapania. Koniska po kąpieli - obowiązkowe tarzanko w piasku :). Działo się ;)

 

 

 

Czytaj więcej...

Festyn za nami

4Kolejny Festyn Integracyjny za nami. 21 maja pogoda dopisała, chętnych na przejażdżki konne jak zawsze nie zabrakło. Wolontariusze spisali się na medal, konie również. Dzięki współpracy Fundacji "BYĆ" z Fundacją "Anwil dla Włocławka" w trakcie oprowadzek korzystaliśmy z nowych kasków i nowego sprzętu jeździeckiego, dzięki czemu zarówno codzienne zajęcia hipoterapii przy szkole, jak i organizowane imprezy z końmi są atrakcyjne i bezpieczne.

Czytaj więcej...

Wiosna z końmi

3Impreza "Wiosna z końmi" zorganizowana została przez Fundację "BYĆ" dzięki wsparciu Fundacji "Anwil dla Włocławka" w ramach Dnia Otwartego w dniu 21 kwietnia w podziękowaniu dla naszych wolontariuszy - młodzieży, która w wolnym czasie pomaga przy codziennych zajęciach hipoterapii. Bez wolontariuszy zajęcia nie byłyby możliwe. Bez wsparcia finansowego zajęcia nie byłyby tak atrakcyjne ani bezpieczne. Impreza bardzo udana. Pogoda dopisała, uczestnicy również. Młodzież świetnie się bawiła sprawdzając w trakcie rywalizacji swoje umiejętności jeździeckie. Na zakończenie młodzi wolontariusze otrzymali słodki poczęstunek w postaci pierniczkowych koników upieczonych przez panią Gosię i tematyczne podkolanówki jeździeckie zakupione dzięki środkom pozyskanym z Fundacji "Anwil dla Włocławka". Dziękujemy. Klaudii Floriańczyk bardzo dziękujemy za oprawę fotograficzną.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Wolontariusze w ZSI

belka

baner szesciolatki

belka

KPPEbelka

Wydarzenia i Święta

Lipiec 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

  bip cert nw
img502

img503

rzecznik ucznia


 

 

moodle zsi


q4     logo promocje         logo CEO   logoKur     logoOKEprze

logo cyfrowa szkola     zippi png     LOGO STRAZNICY USMIECHUx150     macmilan     wf z klasa tlo     unicef small logo