Uczniowie Gimnazjum

Klasa 1A Gimnazjum

1A-Gimnazjumcopy 

Wychowawca: mgr Marta Krużyńska

Nauczyciel specjalista: mgr Anna Jabłońska

1. Adamczewska Marta

2. Biej Igor

3. Charzewska Maja

4. Daczkowska Wiktoria Magdalena

5. Dżugaj Klaudia

6. Gawroński Wiktor

7. Jabłoński Kamil

8. Jakubas Adam

9. Kardasz Sandra

10. Kowalski Dawid

11. Lewandowski Michał

12. Nowakowski Michał

13. Pogodziński Kacper Piotr

14. Rękawiecka Agata Natalia

15. Słomski Maciej

16. Walasiński Bartosz Mikołaj

17. Więtczak Klaudia

18. Zdolska Magdalena

 

Klasa 1B Gimnazjum

1B-Gimnazjumcopy

Wychowawca: mgr Małgorzata Kowalska

Nauczyciel specjalista: mgr Aleksandra Okoniewska

1. Drozdowski Piotr

2. Gołębiewski Julian

3. Grzelak Karina

4. Imianowski Igor Robert

5. Jodełka Kamila

6. Król Justyna

7. Lebiedziński Mateusz Mikołaj

8. Lebiedziński Szymon

9. Lewandowska Gabriela Jadwiga

10. Mikulski Paweł

11. Paluszkiewicz Norbert Dawid

12. Pawłowski Dominik Paweł

13. Piasecka Natalia Barbara

14. Rosińska Aleksandra

15. Snopkowska Weronika

16. Sumiński Patryk Marcel

17. Szewczyk Sebastian

18. Wieczorek Jakub Aleksander

 

Klasa 1C Gimnazjum

1C-Gimnazjumcopy

Wychowawca: mgr Katarzyna Skąpska

Nauczyciel specjalista: mgr Kamila Kozowska

1. Bartecka Karolina

2. Betliński Szymon

3. Cieniawska Patrycja

4. Erwiński Tomasz

5. Grzesikowski Kacper Jarosław

6. Klimczak Kacper

7. Kostrzewa Klaudia Jadwiga

8. Kostrzębska Ewelina

9. Kwiatkowski Nikodem

10. Ładziński Eryk Dominik

11. Michałowski Jakub

12. Ratajczyk Emilia

13. Rychlewski Adrian Dawid

14. Siołek Oskar

15. Skurtys Martyna

16. Śpiewak Ewa Joanna

17. Świątek Dominika Adriana

18. Wiśniewski Filip

19. Zaparucha Mateusz

20. Zasowska Dominika Maria

 

Klasa 1D Gimnazjum

1D-Gimnazjumcopy

Wychowawca: mgr Małgorzata Szaradowska

Nauczyciel specjalista: mgr Aleksandra Ogrodowska-Bucikiewicz

1. Błaszczyk Emilia

2. Brykalska Sandra

3. Czachorowski Jan Roman

4. Durlik Małgorzata Monika

5. Gryglewski Gabriel

6. Kijewska Weronika Emilia

7. Kopczyński Miłosz

8. Kuciński Rafał Karol

9. Majchrzak Damian Dariusz

10. Maliszewska Aleksandra Janina

11. Nadratowska Julianna

12. Pawlos Alicja Helena

13. Plisiński Krzysztof Kamil

14. Seklecki Bartosz Tomasz

15. Skowyra Dawid Dominik

16. Tobolska Natalia

17. Wiśniewska Katarzyna

18. Włodarczyk Oskar

19. Wyrzykowska Natalia

 

belka

baner szesciolatki

belka

KPPEbelka

Wydarzenia i Święta

Wrzesień 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

  bip cert nw
img502

img503

rzecznik ucznia


 

 

moodle zsi


q4     logo promocje         logo CEO   logoKur     logoOKEprze

logo cyfrowa szkola     zippi png     LOGO STRAZNICY USMIECHUx150     macmilan     wf z klasa tlo     unicef small logo